1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ODAMIZ YÖNETİMİ TÜRKİYE BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

 

Türkiye`de Iyi dersler Şoför Amca Projesi kapsamında düzenlenen afiş yarışmasında Hüseyin Avni İlkokulu`nda eğitim ve öğretim gören öğrencimiz Habibe TEKEBAŞ türkiye birincisi olarak bizleri onurlandırdı. 

Michelin’in Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve TÜVTÜRK Araç ve Muayene İstasyonları iş birliğiyle gerçekleştirdiği İyi Dersler Şoför Amca Projesi’nde ilkokul 4. sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen afiş yarışmasında dereceye giren öğrenciler belirlendi.
 

Proje kapsamında 100 okulda 4.sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması’na 875 eserle başvuru yapıldı. 15 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilen jüri toplantısındaki değerlendirmeler sonucunda; Kastamonu ili Hüseyin Avni İlkokulundan öğrencimiz Habibe Tekebaş birinci olmuştur.

Öğrencimize Odamız Yönetimi olarak başarısından ötürü derslerine katkı sağlayacağını düşündüğümüz için bir tablet bilgisayarla ödüllendirdik. Öğrencimize derslerinde ve sosyal hayatında başarılar diliyoruz.