1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kastamonu Üniversitesi Senatosu'nu Odamızda Ağırladık

 

Kastamonu Üniversitesi’nin 2018 yılının son Senato Toplantısına odamız ev sahipliği yaptı. İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şakir İŞERİ, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN ve diğer senato üyelerini İnebolu Öğretmen Evinde ağırladı. Her ay yapılan senato toplantısını, Kastamonu Üniversitesi bu ay İnebolu`da Ticaret ve Sanayi Odası M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU toplantı salonunda gerçekleştirdi. İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapılan toplantıya K.Ü. Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezgin AYAN, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. İzzet ŞENER ve senato üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan K.Ü. Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN, katılımlarından dolayı senato üyelerine teşekkür etti. Gündemde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından üyeler dilek ve önerilerini dile getirdi.
Senato toplantısının ardından K.Ü. Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şakir İŞERİ ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen görüşmede Rektörümüz Prof. Dr. Seyit AYDIN desteklerinden dolayı oda başkanımız Şakir İŞERİ`ye teşekkür etti. Görüşme karşılıklı hediye takdimi ve iyi niyet dilekleriyle son buldu.